Terapia odwykowa | Prywatny ośrodek terapii uzależnień Empatia

Prywatny Ośrodek Terapeutyczny Empatia w Brwilnie to miejsce, w którym pomoc znajdą osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków. W walce z chorobą wspieramy także osoby zmagające się z depresją i zaburzeniami lękowymi. Oferujemy psychoterapię prowadzoną przez doświadczonych psychologów i specjalistów. Rozmowa w gronie osób, które przeżyły podobne historie, jest jedną z najlepszych form terapii i wzajemnego wsparcia. Nasi pracownicy cechują się wyrozumiałością, cierpliwością oraz zawsze okażą Ci ogromne wsparcie oraz wyciągną pomocną dłoń. Zachęcamy także do skorzystania z licznych atrakcji na ternie naszego ośrodka - w tym basenów i saun, które pomogą Ci się odprężyć i dadzą czas na rozmyślania.

Terapia odwykowa

GABINET TERAPEUTYCZNY - WOJCIECH JASTROWICZ